Поїздка в Бодакву.
     14 травня 2014 року в рамках шкіл профмайстерності ми з колегами їздили в Бодаківську сільську бібліотеку.За вікнами автобуса милували око травневі поля,ліси,переліски і польові посадки. Цей невеликий шматочок бодаківських земель  показав яка ж- то Україна прекрасна!
     Нас привітно зустріла наша колега Ніна Солонець,бібліотекарка Бодаківської сільської бібліотеки. Пригадується,що колись давно я вже бувала в цьому селі і СБК,але тоді все було більш благополучно і,такби мовити,необсипано і не залито стіни ну і т.д. Фактично ця бібліотека наочно продемонструвала,як треба виживати в неблагоприємних умовах матеріального забезпечення.Коли взимку приміщення не опалюється,то відповідно страждають  і люди і фонди.Але коли приходить тепло - весь фонд бібліотекар мусить пересушувати ,щоб було що читати людям!
      Спільно з працівниками Бодаківського СБК та вчителями і учнями місцевої школи нам бібліотекарям показали на сцені БК літературно - музичну годину "Мій край - це серця вірна пристань".На цьому заході ми побачили багато талановитих самодіяльних співаків,дикламаторів.Слід відзначити,що в нелегких умовах нинішніх часів,а також ще і в умовах важкої праці на селі,такі таланти дорого коштують.Все дійство відбулося у великому і нахолодженому за зиму актовому залі БК.Красиво розмальована висока стеля і стіни,які вже почали облущуватися,свідчили про колишнє благополуччя цього села і цього закладу.
...А взагалі - то я знаю  про славну історію козацького села Бодакви! І сподіваюся,що з часом настануть кращі дні для села,адже воно має давню історію і пережило багато чого.
 


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу